
Bakala Classic Crystal Chandelier
Illuminate your living spaces with the Bakala 8 lights zenith chandelier. A masterpiece that seamlessly blends classic design with contemporary allure. Crafted with precision. This chandel
Product Specification
| Material | Crystal+24PB Glass |
| Number of Lights | 8 |
| Chain Length | 72" |
| Color | Clear |
| Bulb type | E14/E12 |
| Voltage | 110V-240V |
| Metal Finish | Chrome |
| Application | Living room/Entrance/Stairwell/Lobby |
Illuminate your living spaces with the Bakala 8 lights zenith chandelier. A masterpiece that seamlessly blends classic design with contemporary allure. Crafted with precision. This chandel
Product Specification
| Material | Crystal+24PB Glass |
| Number of Lights | 8 |
| Chain Length | 72" |
| Color | Clear |
| Bulb type | E14/E12 |
| Voltage | 110V-240V |
| Metal Finish | Chrome |
| Application | Living room/Entrance/Stairwell/Lobby |
Original: $1,800.00
-65%$1,800.00
$630.00Description
Illuminate your living spaces with the Bakala 8 lights zenith chandelier. A masterpiece that seamlessly blends classic design with contemporary allure. Crafted with precision. This chandel
Product Specification
| Material | Crystal+24PB Glass |
| Number of Lights | 8 |
| Chain Length | 72" |
| Color | Clear |
| Bulb type | E14/E12 |
| Voltage | 110V-240V |
| Metal Finish | Chrome |
| Application | Living room/Entrance/Stairwell/Lobby |





















