
Bakala Long Crystal Chandelier
The Bakala long neck zenith crystal chandelier an epitome of refined luxury and contemporary design. This meticulously crafted chandelier is designed to elevate your living spaces with its stunning dimensions and unparalleled aesthetic appeal.
Product Specification
| Material | Crystal+24PB Glass+Fabric(Optional) |
| Number of Lights | 24 |
| Chain Length | 72" |
| Color | Clear |
| Bulb type | E14/E12 |
| Voltage | 110V-240V |
| Metal Finish | Chrome |
| Application | Living room/Entrance/Stairwell |
The Bakala long neck zenith crystal chandelier an epitome of refined luxury and contemporary design. This meticulously crafted chandelier is designed to elevate your living spaces with its stunning dimensions and unparalleled aesthetic appeal.
Product Specification
| Material | Crystal+24PB Glass+Fabric(Optional) |
| Number of Lights | 24 |
| Chain Length | 72" |
| Color | Clear |
| Bulb type | E14/E12 |
| Voltage | 110V-240V |
| Metal Finish | Chrome |
| Application | Living room/Entrance/Stairwell |
Original: $3,600.00
-65%$3,600.00
$1,260.00Description
The Bakala long neck zenith crystal chandelier an epitome of refined luxury and contemporary design. This meticulously crafted chandelier is designed to elevate your living spaces with its stunning dimensions and unparalleled aesthetic appeal.
Product Specification
| Material | Crystal+24PB Glass+Fabric(Optional) |
| Number of Lights | 24 |
| Chain Length | 72" |
| Color | Clear |
| Bulb type | E14/E12 |
| Voltage | 110V-240V |
| Metal Finish | Chrome |
| Application | Living room/Entrance/Stairwell |



















