
Bakala Crystal Cups Chandelier For Living Room
Elevate your living spaces with the grandeur of the bakalacrystal cups chandelier for living room. A symphony of opulence and contemporary design. This captivating masterpiece. Adorned with crystal cups. Transforms any room into a haven of luminous sophistication.
Product Specification
| Material | Crystal+24PB Glass |
| Number of Lights | 16/32 |
| Chain Length | 3.28 ft |
| Color | Clear |
| Bulb type | E14/E12 |
| Voltage | 110V-240V |
| Metal Finish | Chrome |
| Application | Living room/Entrance/Stairwell/Lobby |
Elevate your living spaces with the grandeur of the bakalacrystal cups chandelier for living room. A symphony of opulence and contemporary design. This captivating masterpiece. Adorned with crystal cups. Transforms any room into a haven of luminous sophistication.
Product Specification
| Material | Crystal+24PB Glass |
| Number of Lights | 16/32 |
| Chain Length | 3.28 ft |
| Color | Clear |
| Bulb type | E14/E12 |
| Voltage | 110V-240V |
| Metal Finish | Chrome |
| Application | Living room/Entrance/Stairwell/Lobby |
Original: $2,800.00
-65%$2,800.00
$980.00Description
Elevate your living spaces with the grandeur of the bakalacrystal cups chandelier for living room. A symphony of opulence and contemporary design. This captivating masterpiece. Adorned with crystal cups. Transforms any room into a haven of luminous sophistication.
Product Specification
| Material | Crystal+24PB Glass |
| Number of Lights | 16/32 |
| Chain Length | 3.28 ft |
| Color | Clear |
| Bulb type | E14/E12 |
| Voltage | 110V-240V |
| Metal Finish | Chrome |
| Application | Living room/Entrance/Stairwell/Lobby |





















