✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 9
+4
Simple Decoration Villa Hotel Living Room Ginkgo Brass Pendant Light Restaurant Lobby Bar Room Ginkgo Leaf Chandelier
Simple Decoration Villa Hotel Living Room Ginkgo Brass Pendant Light Restaurant Lobby Bar Room Ginkgo Leaf Chandelier
Product Information
| Material |
Brass,Metal
|
| Dimensions | H16.5in(42cm)L39.4in (100cm)W15.7in(40cm) |
| Color | White |
| Voltage | 110-240V |
| Bulb Type | LED GU10 |
| Style | Modern |
| Application | Hotel Lobby/Stair/ Exhibition hall/ Restaurant/ shopping mall, etc. |
| Warranty | 3-Year |
| OEM & ODM Design | Support |
| Certification | CE/RoHS/BSCI/LVD |
| Installation | Hard-wired; professional installation recommended. Assembly required; individual strands must be attached by hand. |
Simple Decoration Villa Hotel Living Room Ginkgo Brass Pendant Light Restaurant Lobby Bar Room Ginkgo Leaf Chandelier
Product Information
| Material |
Brass,Metal
|
| Dimensions | H16.5in(42cm)L39.4in (100cm)W15.7in(40cm) |
| Color | White |
| Voltage | 110-240V |
| Bulb Type | LED GU10 |
| Style | Modern |
| Application | Hotel Lobby/Stair/ Exhibition hall/ Restaurant/ shopping mall, etc. |
| Warranty | 3-Year |
| OEM & ODM Design | Support |
| Certification | CE/RoHS/BSCI/LVD |
| Installation | Hard-wired; professional installation recommended. Assembly required; individual strands must be attached by hand. |
$35.00
Original: $100.00
-65%Simple Decoration Villa Hotel Living Room Ginkgo Brass Pendant Light Restaurant Lobby Bar Room Ginkgo Leaf Chandelier—
$100.00
$35.00Description
Simple Decoration Villa Hotel Living Room Ginkgo Brass Pendant Light Restaurant Lobby Bar Room Ginkgo Leaf Chandelier
Product Information
| Material |
Brass,Metal
|
| Dimensions | H16.5in(42cm)L39.4in (100cm)W15.7in(40cm) |
| Color | White |
| Voltage | 110-240V |
| Bulb Type | LED GU10 |
| Style | Modern |
| Application | Hotel Lobby/Stair/ Exhibition hall/ Restaurant/ shopping mall, etc. |
| Warranty | 3-Year |
| OEM & ODM Design | Support |
| Certification | CE/RoHS/BSCI/LVD |
| Installation | Hard-wired; professional installation recommended. Assembly required; individual strands must be attached by hand. |























